Kliknij i przejdź do mapy

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

TURYSTYCZNE OBIEKTY

NOCLEGOWE

LICZBA MIEJSC

LICZBA POKOI

baseny

boiska do piłki nożnej

boiska do siatkówki i koszykówki

stoki narciarskie

Turystykawgminie.pl to serwis, który prezentuje walory turystyczne gmin – atrakcje, szlaki i wydarzenia. Taki sposób prezentacji sprawia, że Turysta w szybki i łatwy sposób znajdzie niezbędne informacje, żeby zaplanować wycieczkę. To portal poświęcony urokliwym i wyjątkowym zakątkom Polski. Stworzony dla jednostek samorządu terytorialnego, które chcą promować swoje walory turystyczne w ogólnopolskim serwisie turystycznym. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Turystów, którzy w serwisie znajdą wszystkie informacje o walorach, atrakcjach, a przede wszystkim interaktywną mapę turystyczną gminy. Mapa stanowi idealną prezentację rozmieszczenia lokalizacji atrakcji, wydarzeń i przebiegu szlaków turystycznych.

Mapa administracyjna Polski z granicami województw przenosi do strony województwa, gdzie prezentujemy zasoby turystyczne, informacje o obiektach wartych odwiedzenia – największe atrakcje, statystyki oraz mapę.

Korzystanie z serwisu turystykawgminie.pl zapewnia dostęp do aktualnych informacji o bazie turystycznej regionu. To doskonałe źródło wiedzy o walorach i potencjale turystycznym "naszych małych ojczyzn".